Zdam Prawko

 

Serdecznie witamy!

Witamy na stronie internetowej poświęconej egzaminowi na prawo jazdy. Jej głównym celem jest pomoc wszystkim zdającym, aby nauka jazdy była skuteczna, przyjemna i mniej stresująca.

ZdamPrawko.pl pomaga na trzy sposoby ...

Pierwszym ze sposobów pomocy jest jak najlepsze przygotowanie merytoryczne. Dlatego uczymy przepisów ruchu drogowego na przykładach skrzyżowań z miast egzaminacyjnych: Dąbrowy  Górniczej, Katowic, Częstochowy, Jastrzębia Zdrój i w przyszłości z innych miast WORD. Setki opisów i zdjęć mają pomóc teorię połączyć z praktyką w ruchu miejskim, nie tylko podczas egzaminu, ale i  w późniejszej jeździe. Dobra znajomość miasta zmniejsza stres, a zdjęcia i opisy szczególnie mogą pomóc, tym którzy mieszkają z dala od miast egzaminacyjnych. Nauka jazdy na wesoło- MYŚLĘ więc JEŻDŻĘ ma inspirować do wypracowania dobrych nawyków w prowadzeniu samochodu, a WARTO WIEDZIEĆ wzbogacać wiedzę o ruchu drogowym. W dziale EGZAMIN znajdują się informacje dotyczące samego już egzaminu na prawo jazdy. RANKING BŁĘDÓW EGZAMINACYJNYCH ma empirycznie wskazać błędy, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę, szkoląc się do egzaminu na prawo jazdy.

ZdamPrawko kładzie nacisk nie tylko na przygotowane merytoryczne do jazdy, ale w równym stopniu na przygotowanie psychiczne. Jest to druga istotna rzecz w nauce jazdy. 
ZdamPrawko uczy skutecznego radzenia sobie ze stresem! Sukces zależy nie tylko od umiejętności i wiedzy, ale od takiego podejścia do egzaminu, które umożliwi wykorzystanie nabytych umiejętności i przełożenie wiedzy na praktykę w warunkach silnego stresu. Dział STRES stworzony na bazie wiedzy psychologicznej i doświadczenia pracy z ludźmi, ma właśnie w tym pomóc.

Nic jednak nie zastąpi kontaktu z drugą osobą. To trzeci niezbędny element w nauce jazdy. ZdamPrawko.pl chce być  portalem, w którym internauci, zarówno kursanci jak i instruktorzy, mogą pomagać sobie wiedzą i wsparciem na FORUM. Można to robić również biorąc udział w tworzeniu RANKINGU BŁĘDÓW EGZAMINACYJNYCH z każdego miasta WORD w Polsce. Pomóż uczyć się innym na Twoim doświadczeniu! W ten sposób powstaje baza sprawdzonych empirycznie informacji, które mogą pomóc w uniknięciu najczęściej popełnianych błędów.

Na koniec ZdamPrawko.pl chce pomagać w bardzo prozaiczny sposób, poprzez informacje o szkołach nauki jazdy, instruktorów oraz RABATY dla użytkowników strony, aby było
po  prostu taniej.  Dla wielu osób kurs prawa jazdy to duży wydatek. Przez programy partnerskie z różnymi ośrodkami szkolenia kierowców, chcemy negocjować rabaty, dodatkowe godziny jazd dla użytkowników strony ZdamPrawko.pl.

Nie da się nauczyć jeździć samochodem przez Internet, ale korzystając z niego i naszej strony, można przyspieszyć i udoskonalić ten proces. Powodzenia!


Z nami zdasz prawko!!!